V četrtek, 22. marca 2018, so na OŠ A. Janše Radovljica pripravili slovesnost ob 25-letnici samostojnega delovanja šole, v kateri se izobražujejo učenci s posebnimi potrebami. Z glasbenimi, pevskimi in plesnimi nastopi so se predstavili učenke in učenci ter učiteljice in učitelji šole.

»Pri delu imamo rezultate in mnogi nam zaupajo. Imamo prave ljudi, ki jim je pomemben prav vsak otrok. Imamo znanje. Razvili smo veliko novih programov, zaposlili dober strokovni ustvarjalni kader, vpeljali mnoge sodobne učne in terapevtske metode. Vključeni smo v projekte, ki bodo v prihodnje oblikovali strokovne centre za otroke s posebnimi potrebami. Umetnostno ustvarjanje, šport in delovno usposabljanje so temelj, na katerem gradimo znanja in so način življenja v šoli. In imamo vizijo. Želimo biti dobri in še boljši. Želimo, da je v naši hiši doma znanje, želimo, da se v naši hiši smejijo srečni in zdravi otroci, se veselijo življenja in sledijo svojim sanjam,« je v nagovoru poudarila ravnateljica Jelena Horvat.